Nahoru

Hlavní stránka


Pomáháme všem prodejcům náhradních dílů na celém světě získat kvalitní, dostupné a cenově přístupné náhradní díly na traktory značky Zetor.

Proč odebírat náhradní díly právě od nás?

  • Výhodné ceny - nabízíme ucelený sortiment dílů od českých i zahraničních dodavatelů za velkoobchodní ceny.  
  • Krátké dodací termíny - díky velkým skladovým zásobám jsme schopni rychle reagovat na Vaši objednávku a zboží dodat v požadovaném termínu (v ČR do 2 dnů). 
  • Široký sortiment - nabízíme vše pro traktory ZETOR, nákladní vozy TATRA, AVIA a malotraktory TZ4K, MT8.132, MT8.050, MT8.150, Vega, Vinea a Cabrio. 
  • Vysoká kvalita a dlouhá životnost náhradních dílů - za kvalitou našich dílů si stojíme a nabízíme záruku 2 roky na všechny díly zakoupené v naší společnosti.
  • Profesionální přístup - v Agroadu pracují odborníci, kteří náhradním dílům rozumí, a v případě potřeby vám vždy ochotně poradí.
  • Otvírací doba - jsme tu pro vás od pondělí do pátku od 7:30 h do 17:30 h.

Působnost Agroad s.r.o.

Agroad s.r.o. působí v mezinárodním měřítku. Dodáváme produkty do 43 zemí po celém světě, jsme schopni komunikovat s našimi klienty v několika světových jazycích - v angličtině, arabštině, němčině, francouzštině, španělštině, ukrajinštině, ruštině a polštině.

Dojde-li kdekoli na světě k poruše strojů ZETOR, TATRA nebo AVIA nebo LIAZ, stačí kontaktovat Agroad s.r.o. Díky široké síti obchodních partnerů a velkým skladovým zásobám dodáme všechny potřebné díly v co nejkratším čase.

Novinky

Tým AGROADu se rozšiřuje 27.10.15

Na novou sezonu je potřeba se pořádně připravit, proto se tým AGROADu na podzim značně rozšířil.


Slavíme 20 LET od založení! 15.06.15

Dnes je velký den! Slavíme 20. narozeniny založení naší firmy. Děkujeme vám za podporu po tak dlouhou dobu a těšíme se na další desítky let s vámi : )


Umíte opravit traktor? Kluci ze střední si myslí, že jo ... 14.04.15

... a tak se chtějí ukázat na mezinárodní soutěži v opravě traktorů. Kdy a kde?


Kontaktujte nás

Telefon: +420 541 264 970
Fax: +420 541 264 973
E-mail: agroad@agroad.cz

Více Kontaktů

Kontakt set