Nahoru

Hlavní stránka


Pomáháme všem prodejcům náhradních dílů na celém světě získat kvalitní, dostupné a cenově přístupné náhradní díly na traktory značky Zetor.

Proč odebírat náhradní díly právě od nás?

  • Výhodné ceny - nabízíme ucelený sortiment dílů od českých i zahraničních dodavatelů za velkoobchodní ceny.  
  • Krátké dodací termíny - díky velkým skladovým zásobám jsme schopni rychle reagovat na Vaši objednávku a zboží dodat v požadovaném termínu (v ČR do 2 dnů). 
  • Široký sortiment - nabízíme vše pro traktory ZETOR, nákladní vozy TATRA, AVIA a malotraktory TZ4K, MT8.132, MT8.050, MT8.150, Vega, Vinea a Cabrio. 
  • Vysoká kvalita a dlouhá životnost náhradních dílů - za kvalitou našich dílů si stojíme a nabízíme záruku 2 roky na všechny díly zakoupené v naší společnosti.
  • Profesionální přístup - v Agroadu pracují odborníci, kteří náhradním dílům rozumí, a v případě potřeby vám vždy ochotně poradí.
  • Otvírací doba - jsme tu pro vás od pondělí do pátku od 7:30 h do 17:30 h.

Působnost Agroad s.r.o.

Agroad s.r.o. působí v mezinárodním měřítku. Dodáváme produkty do 43 zemí po celém světě, jsme schopni komunikovat s našimi klienty v několika světových jazycích - v angličtině, arabštině, němčině, francouzštině, španělštině, ukrajinštině, ruštině a polštině.

Dojde-li kdekoli na světě k poruše strojů ZETOR, TATRA nebo AVIA nebo LIAZ, stačí kontaktovat Agroad s.r.o. Díky široké síti obchodních partnerů a velkým skladovým zásobám dodáme všechny potřebné díly v co nejkratším čase.

Novinky

v tomto seznamu nejsou žádné zprávy.

Kontaktujte nás

Telefon: +420 541 264 970
Fax: +420 541 264 973
E-mail: agroad@agroad.cz

Více Kontaktů

Kontakt set