Vers le haut

Emploi

 

Hledáme schopného člověka na manažera zahraničního obchodu.

Náplní práce je kontaktování zahraniční klientely a vyhledávání nových trhů. Realizace obchodní a marketingové strategie pro zahraniční obchod, organizace webové a mailové komunikace s klienty.

Komunikace se stálými i novými klienty. 

Požadujeme středoškolské vzdělání,anglický jazyk slovem i písmem, Microsoft Excel, Word - pokročilá znalost, Microsoft Outlook / TimeMaker / - pokročilá znalost. Dále požadujeme dobrou náladu, vytrvalost, ochotu učit se a zlepšovat své schopnosti. Požadujeme dobré komunikační schopnosti.

Dobrý kolektiv a dobré vztahy, tréninky a vzdělávání v oblasti komunikace a marketingu a možnost kariérního postupu.

Pokud očekáváte vysoký fixní plat, služební auto a benefity, tak není tahle nabídka pro Vás. Odměňovací systém je nastaven dle výsledků práce.

Hledáme úspěšného člověka, který si je vědom svých kvalit a dokáže je využít k prospěchu firmy. Horní hranice mzdy není limitovaná. Odměna za výsledek je nastavena progresivně.

Společnost AGROAD byla založena v Brně v roce 1995. Vznikla transformací z podnikatelských aktivit současného ředitele a majitele, pana inženýra Addaye, který již od roku 1990 provozoval obchodní činnost v oblasti prodeje náhradních dílů. Filozofií při vzniku společnosti bylo zásobovat trhy Středního a Dálného východu náhradními díly na traktory Zetor formou velkoobchodního prodeje. Postupným rozšiřováním sortimentu naše společnost dospěla do fáze nutnosti vybudování nového zázemí. V roce 2000 se AGROAD přestěhoval do přilehlé obce Kuřim, do větších a reprezentativnějších prostor. Stejně jako dříve, i v roce 2012, jsme tu pro Vás, schopni uspokojit požadavky každého zákazníka.

Díky dlouholetému působení na trzích Středního a Dálného východu a především díky naší pobočce ve Spojených Arabských Emirátech, jsme vyvinuli celou řadu položek na traktory Zetor, které v současné době vyrábíme u našich dodavatelů po celém světě. Nabízíme tedy jak originálními díly, tak i díly plně kompatibilní od řady tuzemských i zahraničních výrobců.

Našim stěžejním programem je velkoobchodní prodej náhradních dílů na traktory ZETOR. Dále dodáváme díly na nákladní vozy TATRA, AVIA a LIAZ.

Základní nabídku našeho sortimentu tvoří motorové díly pro generální opravy motorů, jako díly palivového systému, sady vloženého válce, sady kluzných ložisek, těsnění, gufera, ventily, chladiče, vodní pumpy, olejová čerpadla, elektronické součásti, díly převodovky atd.

 

Nouveautés

 

Tým AGROADu se rozšiřuje 27.10.15

Na novou sezonu je potřeba se pořádně připravit, proto se tým AGROADu na podzim značně rozšířil.


Slavíme 20 LET od založení! 15.06.15

Dnes je velký den! Slavíme 20. narozeniny založení naší firmy. Děkujeme vám za podporu po tak dlouhou dobu a těšíme se na další desítky let s vámi : )


Umíte opravit traktor? Kluci ze střední si myslí, že jo ... 14.04.15

... a tak se chtějí ukázat na mezinárodní soutěži v opravě traktorů. Kdy a kde?


Contactez-nous

Téléphone:+420 541 264 970
Fax: +420 541 264 973
E-mail: agroad@agroad.cz

 Plusieurs contacts

Kontakt set